Link-Building

Artykuły sponsorowane

Posty gościnne i content marketing

Link-building to działania SEO mające na celu zarówno poprawienie pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing, jak i bezpośrednie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. O co konkretnie chodzi?

Celem tych działań SEO jest publikowanie artykułów sponsorowanych i postów gościnnych oraz szeroko pojęty content marketing. Publikowane materiały muszą zawierać informację o Twoich usługach lub produktach i do nich – poprzez link – kierować czytelników.

Najważniejsze jest, by korzystać przy tym ze stron i portali o dużej wartości dla Google oraz stałej liczbie powracających użytkowników, którzy szukają informacji, porady lub produktu.

My, we współpracy z najlepszymi specjalistami w branży, posiadamy dostęp do ponad 42 000 portali na całym świecie!

Jeżeli masz gotowy artykuł blogowy lub inny materiał marketingowy – super! Skontaktuj się z nami i powiedz, w jakiej branży działasz oraz do jakich klientów chcesz dotrzeć. Pokaż nam również swoją stronę internetową i dostarcz szczegółów odnośnie tego, jak radzi sobie w Google oraz jakie efekty chciałbyś osiągnąć.

Na tej podstawie przeanalizujemy nasze zbiory portali i przedstawimy Ci ofertę na płatną publikację Twoich materiałów, z odpowiednim linkiem, który przekieruje zarówno użytkowników, jak i moc SEO na Twoją stronę – tak, by efekty były optymalne.

Mamy dostęp do bardzo wielu portali, dlatego przedstawimy Ci różne propozycje cenowe, wraz z pełnymi statystykami SEO proponowanych miejsc do publikacji. Będziesz mógł dzięki temu sam wybrać takie opcje, aby ostateczna wycena wpisywała się w Twój budżet!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi specjaliści SEO i Link-Buildingu z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Link-building – jak zacząć?

Prosta i intuicyjna współpraca

Obsługa od zera

Napiszemy dla Ciebie treści pod SEO

Jeśli jednak nie masz żadnych treści – nic nie szkodzi!

Nasi copywriterzy z chęcią napiszą dla Ciebie dowolnej długości artykuł lub materiał promocyjny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą, na co postawić akcenty, jak pisać językiem korzyści oraz w końcu – jak sprawić, by artykuły spełniały wszystkie wymogi SEO!

Przygotowany przez nas artykuł, po Twojej akceptacji, trafi do publikacji na wybranym przez Ciebie portalu. oferujemy pisanie oraz publikacje w wielu językach.

Jeżeli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne – koniecznie się z nami skontaktuj, a odpowiemy na wszystkie pytania!

Zacznij promować swoją firmę już dziś i dotrzyj do tysięcy nowych klientów z całego świata!