Korekta tekstów po angielsku

Korekta tekstów po angielsku

Proof-reading angielski Twoich tekstów!

korektor, proofreader anglojęzyczny

Wielu klientów posiada gotowe teksty, więc zamiast zlecać pisanie zupełnie nowych – chcieliby zweryfikować jakość tych istniejących. Proofreading, czyli inaczej usługa korekty tekstów anglojęzycznych, to często sensowna alternatywna dla copywritingu od zera.

Jeżeli jesteś zainteresowany korektą tekstów po angielsku, to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści od języka angielskiego są zawsze w gotowości, by przeczytać Twoje teksty, poinformować Cię o ich jakości i ewentualnych błędach, a następnie poprawić je w taki sposób, by w niczym nie ustępowały tekstom od najlepszych copywriterów.

Dzięki usłudze korekty tekstów angielskich możesz wydajniej spożytkować swój budżet, ponieważ najczęściej jest to tańsze rozwiązanie, niż pisanie od zera (choć nie zawsze!).

Zanim zlecisz proofreading angielski, warto, byś wiedział dokładnie, jakie są jego rodzaje. Teksty mogą podlegać różnym rodzajom korekty. My oferujemy wszystkie z nich!

Korekta językowa – w jej zakres wchodzi sprawdzenie tekstu pod względem gramatyki, stylistyki i czytelności tekstu. To najbardziej podstawowy rodzaj korekty, który weryfikuje po prostu poprawność językową Twoich tekstów.

Korekta marketingowa – czasami teksty mogą być poprawnie napisane, jednak nie spełniać swoich założeń marketingowych. Źle rozłożone akcenty, brak wezwania do akcji (CTA), problemy z prędkością i ogólnie niska atrakcyjność – to wszystko możemy dla Ciebie zweryfikować i poprawić.

Korekta SEO – teksty muszą działać nie tylko na klienta, ale także na roboty Google. Jeśli Twoja strona słabo się pozycjonuje, a Ty czujesz, że zasługuje na więcej – zleć nam audyt i korektę SEO tekstów po angielsku. Uzupełnimy brakujące słowa kluczowe i zoptymalizujemy teksty tak, by uzyskały należne im pozycje!

Korekta angielska – na czym polega?

Różne rodzaje proofreadingu

proofreading angielski, korekta po angielsku

Korektor tekstów po angielsku

Kim są nasi redaktorzy i korektorzy?

proofreading angielski, klawiatura do korekty i proofreadingu angielskiego

Aby zagwarantować sprawne wykonanie usługi korekty tekstów angielskich i angielskiego proofreadingu, nasi korektorzy to w istocie copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem!

Nasza konkurencja do zadań proofreadingu anglojęzycznego często podchodzi po macoszemu – delegując do korekty mniej doświadczonych redaktorów czy osoby na stażu. To wielki błąd!

U nas korekty angielskiej dokonują dokładnie te same osoby, które w innym wypadku tworzyłyby dla Ciebie copywriting. Daje to pewność, że po skończeniu proofreadingu, Twoje teksty będą tak samo świetnej jakości, jak te napisane od zera!

Ostateczna wycena proofredingu angielskiego zawsze zależy od czasu, jaki trzeba włożyć w poprawę tekstów. Czasem może okazać się, że poprawa tekstów zajmie tyle samo, co przekreślenie ich i napisanie od zera. Wtedy stawka może być identyczna ze stawką za copywriting – w przeciwnym razie jest zazwyczaj niższa nawet o 50%!

Jeżeli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne – koniecznie się z nami skontaktuj, a odpowiemy na wszystkie pytania!

Pozwól specjalistom naprawić swoje teksty – zamów korektę po angielsku już teraz i sięgnij po najwyższe pozycje!